Apartament został urządzony z najwyższym staraniem o Państwa wygodę i dobre samopoczucie. Jest to przestronny i komfortowy apartament, przebywanie w jego wnętrzu wycisza i relaksuje.

W jego skład wchodzi pokój z aneksem, wyposażony w garderobę z lustrem oraz dwudrzwiową szafę. Przy nim znajduje się mniejszy dwuosobowy pokój w którym są dwa jednoosobowe łóżka z możliwością zsunięcia. Ponadto pokój wyposażony jest w szafę oraz stolik. W pokoju z aneksem umieszczone jest łoże oraz rozkładana wersalka. Mogą Państwo na nich odpocząć oglądając telewizję (SAT-TV) a także wypić kawę czy herbatę przy palącym się kominku. Lampa stojąca w rogu dodaje wnętrzu ciepła i przytulności. Nowoczesny barek z krzesłami odgradza część apartamentu przeznaczoną na wypoczynek od aneksu kuchennego.

Kuchnia posiada pełne wyposażenie (lodówka, kuchenka gazowa, garnki, czajnik bezprzewodowy, sztućce, serwis kawowy i obiadowy, kieliszki) i można w niej bez problemu przygotowywać posiłki. Apartament posiada przestronną łazienkę, WC i taras z urokliwym widokiem na latarnię morską w Czołpinie. W standardowym wyposażeniu apartamentu znajdują się również leżaki oraz parawan.